Açıklanan diş eti kanaması için ne yapmalı Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Benim daha sağ dip dışımda bir çürük oluşmuştu ve ben bile çuruğu temizletip dolgu yaptırdım

Uzman hekim Sorunun dişetinden mi yoksa diş kökünden mi kaynaklandığına röntgen çekerek gözetmek gerekir.

ilknur 3-4 zaman önce hat tedavisi konstrüksiyonldı disime suanlik disimde bulaşıcı dolgu var. Amma tedaviden sonra bogazimda iltihapli ceriha gibi birşey oluştu. Etrafı kırmızı ve yutkunurken şiddetliyor. Neyden kaynaklaniyo olur ?

benim dişime kestirmece 52 ruz önce kanal tedavisi olması icap ettiğini söyledi diş hekimi. fakat farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna gene gidemedim.

Mütehassıs doktor Bahsettiğiniz şikayetleriniz tedavisi noksan mütebaki dişlerinizden kaynaklanabilir.Diş apsesi yüzde şkonulik,ağrı,çmertebe dokulara yansıyan dertlar(boğaz ağrısı,kulak vecası kabilinden) yapar.Henüz zait geç kalmadan tedavinizi tamamlamanızı öneririm.

serpil Merhaba hocam benim on disimin tam altinda hin ahit iltihaplar olusuyordu. Rahatsiz oldugum icin onlari sıktım patlayip dağıldı.

seyfi Merhabalar, kırılmış olan dişim için doktorum hat tedavisi önerdi. tedaviye başlangıçladık ve sonrasında apse gelişti. tedaviye temellamadan önce antibiyotik almama karşın apse dahada gelişerek çenemden dudağıma kadar doldu. elan sonra şırınga tedavisiyle beraber antibiyotik almaya devam ettim.

İrem pekâlâ hocam apse niçin oluşur ? hekim dişini pıtrak fırçalamazsan olur dedi. siz ne diyorsunuz ?

Bilirkişi doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun söylediği zamana derece kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

Kompetan doktor Tuzlu akarsu ile gargara yapabilirsiniz. Lakin diş hekimine görünmenizde bile fayda vadır. Bir ilaç tedavisi önermiyorum.

Istek Doktor eş merhabalar üst bölgedeki azcaı dişim apse yapmış durumda iltihaplanmalar var. Bu balkılar sağ boşluküme ağırlık yapar mı ? Çünkü sağ kaynakümde dertlar oluşmaya başladı.

Kompetan doktor iltihaplı diş ortadan kaldırıldıktan sonrasında savunu sistemi enfeksiyonu ortadan kaldırır

Esra Hocam 4 ruz önce diş see ağrısı nedeniyle gittiğim bir klinikte kanal tedaisi dokumalmaya esaslandı, ilk gün diş oyulup dâhiline ilaç koyuldu ancak dertdan ssabaa denli uyuyamadım, tekrar gittiğimde iyi miktarda anestezi verdiler ama dişim hiç uyuşmadığı kadar ağrı henüz da arttı.

Elif Merhaba ben Türkiye’de matemıdeğerlendirme bundan 5 kamer once çürük olan dişim kurtarıldı hat tedavisi ve dolgusu strüktürldı . Suan dinlenme için almanyadayım emniyetsiz bir diş balkısı çekiyorum ve ağzımda baska çürüklerde var ancak Almanya’da ağrı sebebi ile doktora gittim eski dolgundan dolayı ağrı oluştuğunu sinirlerinin gerçek bir sekilde öldürülmediğini söylemiş oldu o nahiye apse yapmış ilaç verdi ve dişin dibine ilaç yerleştirecek arızi dolgu yaptı fakat benim halen kafayı kayıt derecede bir ağrım var kulağıma iaşeıma ve edisyonma vuruyor ağrı yardımcı olun lütfen ne yapmam gerekiyor normal mi bu ağrılar hekim normal oldugunu sabırlı olmam icap ettiğini söylemiş oldu fazlasıyla şiddetli dertm var bu olağan mi gercekten yanıt bekliyorum lütfen yardımcı olun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *